Od dnešního dne máte k dispozici rozpisy LEONHART Ligy jednotlivců. Oproti loňskému ročníku je změna v bodovém hodnocení ligových zápasů, výhra 4:3 na sety znamená nově 1 bod pro poraženého a 2 body pro vítěze, výhry 4:2, 4:1, 4:0 jsou za 3 body. Všechny ligy se hrají dvoukolově stylem doma X venku (domácí hráč platí utkání). Po základní části následuje Play-Off na 4 vítězné zápasy (1. liga)  3 vítězné zápasy (2. liga) a 2 vítězné zápasy (3liga). Do Play-Off postupuje nejlepších 8 hráčů po základní části.

Do nejvyšší soutěže postoupí vítěz 2. ligy a poražený finalista si zahraje baráž s posledním hráčem 1. ligy, kterého určí nadstavbová část Play-Out, ve které si mezi sebou dvoukolově zahrají 9.-11. hráč po základní části. Do tabulky Play-out si hráči na 9.-11. místě „přinesou“ bodové zisky ze základní části a mezi sebou si zahrají o dalších 12 bodů. Hráč s celkovým nejnižším bodovým ziskem spadne do baráže, která se bude hrát na 4 vítězné zápasy.

Ze druhé ligy se letos nesestupuje, po skončení sezony bude doplňena nejlepšími 3 hráči ze 3. Ligy.

Tabulku a los ligy najdete zde: 1. liga / 2.liga / 3.liga

 

 

Komentáře
Leave a comment

Žádné komentáře

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>