infopackage_smb_2019   x   FB event

Opět po roce přivítáme v Plzni již třetí ročník turnaje kategorie ITSF Pro Tour – SMALLBALLS OPEN 2019. Víkend plný fotbálku začíná již v pátek 1. února ve SmallBalls!

Prostory Moving Station a atmosféra turnaje, ve kterých se turnaj opět odehraje, přiláká opět celou českou fotbálkovou špičku stejně jako v roce 2018. Je se na co těšit.

Program turnaje opět začne v pátek v podvečer ve SmallBalls, kde se odehrají první disciplíny našlapaného víkendu: Goalie War a Smíšené dvojice. Sobota a neděle se odehraje v prostorách Moving Station.

Těší se na Vás tým SmallBalls!

 

Výsledky SmallBalls Open 2018:

Open Doubles:
1. Martin Douša + Alan Soliman
2. Ladislav Křepela + Jan Kovařík
3. Roman Kopřiva + Zdeněk Krchňák

Open Singles:
1. Ladislav Křepela
2. Dominik Krhut
3. Vojtěch Holub

Women Doubles:
1. Iva Pazourová + Hana Špačková
2. Adriana Čepeláková + Eva Bednárová
3. Bronislava Samková + Inka Šmídová

Women Singles:
1. Iva Pazourová
2. Hana Špačková
3. Inka Šmídová

Nováčkovské dvojice:
1. Gustav Mlčoch + Jakub Zavřel
2. Roman Koňařík + Michal Krumpoch
3. Ondřej Nykodým + Lucie Hrdinová

Junior Singles:
1. Jakub Ondryáš
2. Michal Krumpoch
3. Pablo Bangratz (DE)

Junior Doubles:
1. Jakub Ondryáš + Jakub Zavřel
2. Philip Krusche + Lion May (DE)
3. Michal Krumpoch + Oliver Ladra

Speedball Doubles:
1. Zdeněk Bartoška + Veronika Králová
2. René Sokol + Jan Zavoral
3. Petr Pospěch + Jan Žanta

Goalie War:
1. Jan Žanta
2. Zan Trajkov
3. David Kopic

Smíšené dvojice:
1. Zdeněk Bartoška + Veronika Králová
2. David Kopic + Hana Špačková
3. Lukáš Rais + Adriana Čepeláková

 

Výsledky SmallBalls Open 2017:

Open Doubles:
1. David Kopic + Lukáš Rais
2. Jan Bazika + Jakub Routner
3. Matěj Volek + Dominik Krhut

Open Singles:
1. Tomáš Džurdženík
2. Vladimír Milý
3. Zdeněk Bartoška

Women Doubles:
1. Veronika Králová + Petra Vojtěchová
2. Klára Votípková + Petra Brodská
3. Hana Špačková + Alena Švédová

Women Singles:
1. Hana Špačková
2. Alena Švédová
3. Inka Šmídová

Junior Singles:
1. Pablo Bangratz
2. Ondřej Sobota
3. Tien Anh Pham

Speedball Doubles:
1. Zdeněk Bartoška + Veronika Králová
2. Peter Cingel + David Nguyen
3. Lukáš Rais + David Kopic

Komentáře
Leave a comment

Žádné komentáře

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>